FAQ

Dowiedz się więcej o profesjonalnych kabinach lakierniczych Autokabina i sprawdź poniżej często zadawane pytania.
Często zadawane pytania

Pytania i odpowiedzi

Chciałbyś dowiedzieć się więcej o naszych kabinach lakierniczych lub masz jakieś pytania?
Zapraszamy do kontaktu!

Rozumiemy, że każdy obszar roboczy jest inny, więc dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu i wykwalifikowanej kadrze inżynierskiej, jesteśmy w stanie zaprojektować kabiny, optymalnie dostosowane do dostępnej przestrzeni.
Przez zmianę prędkości silników elektrycznych:
W naszym standardzie używamy falowników VFD (Variable Frequent Drivers), co zapewnia oszczędność minimum 30% z silników. Korzystanie z VFD może zaoszczędzić w sumie 50% kosztów pracy w kabinie.

Przez odzysk ciepła z powietrza wylotowego:
Możemy wdrożyć system odzyskiwania ciepła z krzyżowym, aluminiowym wymiennikiem ciepła i by-pass. Pozwala to zaoszczędzić powyżej 50% utraconego ciepła z powietrza wylotowego i może być wykorzystane do wstępnego podgrzewania, zasysanego świeżego powietrza.

Za pomocą energooszczędnych podzespołów elektrycznych: W naszym standardzie stosujemy silniki Siemens IE2 i stateczniki lamp Philips HF (High Frequent).

Przez kontrolowanie procesu za pośrednictwem mikroprocesorowego panelu z możliwością wyboru wielu programów:
Używamy innowacyjnego panelu dotykowego “FOCUS 15″ z tysiącami możliwości zaprogramowania i ustawienia parametrów konfiguracji wszystkich poleceń. Klawisze są przetłumaczone na język ojczysty.
Tak, produkujemy kabiny zgodnie dyrektywą europejską EN13335. Możemy dodatkowo zmodyfikować każdą kabinę, jeśli istnieją inne lokalne wymogi, które muszą zostać osiągnięte.
Tak, używamy tylko wiodące marki i produkty, z którymi mamy wieloletnie doświadczenie. Na przykład: Siemens, Belimo, Schneider, HV AC, Philips, Telemecanique, Omron, itp
Tak, przestrzegamy zasad dotyczących bezpieczeństwa. Wszystkie kabiny natryskowe są wyposażone w proste drzwi ewakuacyjne (anty-panic).
Hałas: Po wielu latach doświadczeń, projektujemy kabiny natryskowe, które są tak ciche, jak to jest możliwe. W rzeczywistości, nasze kabiny natryskowe są bardzo ciche.

Oświetlenie: Nasze samodzielnie opracowane lampy AKB HF mają specjalny odbłyśnik, pozwalający osiągnąć 20% więcej odbicia światła w kabinie natryskowej.
Tak, dzięki czujnikom i falownikom VFD (Variable Frequent Drivers) idealnie kontrolujemy ciśnienie w kabinie podczas wszystkich cykli. Ciśnienie w kabinie jest zależne od prędkości i przepływu powietrza.
Tak, nasi dealerzy i zespół serwisowy jest gotowy pomóc w każdym z problemów, które mogą wystąpić podczas pracy w kabinie lakierniczej. Dzięki naszemu działowi pomocy jesteśmy w stanie rozwiązać wiele problemów, bezpłatnie.
Dbamy o to, aby nasze kabiny natryskowe wyglądały jak najlepiej. Jesteśmy dumni z naszych produktów i jesteśmy pewni, że wyglądają one czysto, nowocześnie i profesjonalnie.